Krásná, ale loupí v gangu. Modelka jde do vězení

Krásná, ale loupí v gangu. Modelka jde do vězeníFOTOGRAFIE
Modelka Stephanie Beaudoinová dostala za krádeže tři měsíce vězení. Foto: FOTO: Facebook/Stephanie Beaudoin
Svět

39 vyloupených domů

bp Echo24

Přitažlivá zlodějka se objevuje většinou ve filmech, ale mladá Kanaďanka proměnila tuhle představu ve skutečnost. Modelka Stéphanie Beaudoinová vedla gang, který se vloupal do téměř čtyřiceti domů. Soud ji za to poslal na tři měsíce do vězení. Zároveň se mladá žena stala hitem sociálních sítí. O jejím případu informoval server Vice.

Jednadvacetiletá Beaudoinová se vloupala sklepem do 39 domů. Nakradla hotovost a luxusní zboží v celkové výši 80 tisíc dolarů. Policisté navíc našli v jejím autě tři zbraně, které měla nelegálně.

Doprovázeli ji tři mladší společníci, kterým je jedenáct, třináct a sedmnáct let. Ti skončili před soudem pro mladistvé a vyšetřovatelé odmítli zveřejnit jména s ohledem na jejich věk. Ke krádežím docházelo v kanadském městě Victoriaville v provincii Québec.

Proč mladá žena, která si vydělává jako modelka a fotí kalendáře, kradla, nedokázala vysvětlit. „Věděla jsem, že mě nakonec chytí. Ale nemohla jsem přestat – bylo to tak intenzivní,“ řekla médiím Beaudoinová.

Její příběh zaujal uživatele sociálních sítí, kteří si posílají její fotografie. Označují ji jako „svůdnou zlodějku“ nebo „sexy zlodějku“.

Čtěte také:  Loupež 77 milionů byla domluvená s ochrankou, tu pak zavraždili

VIDEO: Uprchlík zabránil loupeži v obchodě. Vysloužil si trvalý pobyt

Související články