‚Nechci chodit v hábitu‘, zpívá ‚růžová‘ youtuberka Dominika a jde do voleb

Nová česká vlna?

‚Nechci chodit v hábitu‘, zpívá ‚růžová‘ youtuberka Dominika a jde do volebVIDEO
Myslivcová tu změnu nechce, ať už má na mysli jakoukoliv Foto: Repro: Youtube/Dominika Myslivcová
2
Domov

oj Echo24

Po nářku za Evropu od samozvané zpěvačky Olivie Žižkové se na české pop scéně objevil další na xenofobní vlně vezoucí se song. Tentokrát populární blonďatá bloggerka a youtuberka Dominika Myslivcová vyráží do boje proti muslimům a uprchlíkům s titulem Změnu tu my nechcem, ve kterém mluví za „všechny ženy, co jsou rády vyfintěný, co samy určujou, jak jsou oblečený“. A navíc táhne do voleb na kandidátce Úsvitu s BPI.

Bizarní směřování českých lokálních celebrit v poslední době potvrzuje pod image blonďaté Barbie vystupující bloggerka Dominika Myslivcová. Alespoň co do pop music se totiž zdá, že začíná letět antiuprchlická a antimuslimská tematika.

Nechci chodit ven v hábitu a šátku, proč kvůli někomu měnit svý růžový zvyky?“ ptá se hvězdička českého internetu Myslivcová v klipu věnovaném „všem ženám, které se chtějí cítit bezpečně v naší zemi“.

Že ve svých verších mluví za všechny ženy, zdůrazňuje v refrénu. „Mluvím za všechny ženy, co jsou rády vyfintěný, co samy určujou, jak jsou oblečený, co nechtějí tyhle změny! Změnu tu my nechcem,“ opakuje rádoby drsně Myslivcová

Ženu s jedním chlapem

To my sme tu narozený. My chceme rozhodovat o tom, co se děje s naší zemí, říkat svůj názor a nebýt jak němý,“ pokračuje Barbie ve videu, ke kterému si podle informací pod ním sama složila hudbu i texty. „Chci v plavkách u vody v klidu pít frappé, vidět jen jednu ženu s jedním chlapem.

Ještě letos v březnu si Myslivcová nemohla vynachválit dovolenou v Abú Zabí, před pár týdny ovšem publikovala na YouTube video „Procházka Teplicemi“. Na něm svým typicky afektovaným hlasem šokovaně informuje o tom, že v tomto severočeském městě jsou muslimové „opravdu všude“.

Jako pomyslnou třešničku na dortu oznámil v úterý Úsvit s BPI její kandidaturu na krajskou zastupitelku v Moravskoslezském kraji v nadcházejících říjnových volbách. Jako nezávislou kandidátku ji strana umístila na třetí pozici.

Z HateFree do řad extremistů

„Dominika Myslivcová v posledních dnech rozvířila internet svým videem z Teplic, kde mladé generaci, která politiku tolik nesleduje, ukázala problém islamizace naší země. Já doufám, že se nám společně podaří oslovit především mladé lidi, kteří problém imigrace a islamizace zatím tolik nevnímají,“ míní předseda strany Miroslav Lidinský.

Myslivcová do voleb půjde s heslem „Nechci černou ale růžovou budoucnost“. „Velmi si vážím podpory, které se mi dostává a protože mne řada příznivců i vyzvala, abych vstoupila do politiky. Ráda jsem přijala nabídku válečného veterána, který v boji s islamisty přišel o nohu a vede parlamentní stranu. Je potřeba chránit naši zemi a zajistit pro nás všechny růžovou budoucnost, protože jinak je jen otázka času, kdy dojde k útoku i na nás,“ komentovala své rozhodnutí Dominika Myslivcová.

Celá situace je o to absurdnější, když se k ní přičte účast Myslivcové na kampani proti nesnášenlivosti „Jsme v tom společně“. „No fuj, chce se mi z tebe blít, ty barbíno!!! :( Jsi chytrá jak ten medvěd, co tam sedí...i moje prdel je zajímavější než ty fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!,“ stojí jako příklad negativních komentářů jeden z výroků na fotografii růžové aktivistky.

„Do kampaně se zapojilo přes čtyřicet osobností napříč různými oblastmi kulturního nebo společenského života, které se nechaly vyfotografovat ve svém každodenním životě při běžných činnostech. Jejich portréty doprovází nenávistné a urážlivé komentáře, které jim přišly e-mailem, objevily se jako komentáře pod příspěvky na Facebooku nebo v diskusních fórech. Vedle výše zmíněných to jsou například Pavel Vítek s partnerem Janisem Sidovským, zpěváci Ben Cristovao a David Kraus, zpěvačka Tonya Graves, herečka Berenika Kohoutová, herci Lukáš Hejlík nebo Jakub Žáček, vloggeři Martin ATI Malý a Martin Rota nebo Dominika Myslivcová. Mezi fotografovanými jsou i muslimové, Vietnamci, Romové, senioři, lidé s odlišnou sexuální orientací, lidé s onemocněním HIV/AIDS, bývalí uživatelé drog apod,“ napsalo na konci listopadu ke své kampani HateFree. Nyní by se asi zmínění muslimové divili, kdo že to byl s nimi součástí společné iniciativy.

Čtěte také: Česko má novou superstar. Milfka vyhání džihádisty a mění svět