1 Střelba na autobus

Střelba v pražské MHD. Spor o psí náhubek ukončil výstřel

, AKTUALIZOVÁNO

Témata: , , ,

Konflikt mezi řidičem a pejskařem skončil prostřelenými dveřmi autobusu. Konflikt se měl odehrát v úterý večer v Radotíně, protože řidič odmítl nástup cestujícího se psem bez náhubku. Podle svědků měl pejskař poté vystřelit do dveří a z místa odejít.

Policisté, kteří byli přivolání k místo konfliktu, zadrželi muže necelých sto metrů od místa činu. Jedenadvacetiletý muž pak skončil na místním oddělení.

Během incidentu cestovalo v autobuse patnáct lidí. Při výstřelu se naštěstí nikomu nic nestalo. Případem se budou policisté nadále zabývat.

„Případem se nyní zabývají kriminalisté, kteří zjišťují, jakým způsobem došlo k poškození dveří. Že by se jednalo o výstřel z pistole, se zatím nepotvrdilo. Škoda způsobená na dveřích autobusu byla řidičem vyčíslena na pětadvacet tisíc korun,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Čtěte také:

Policie zadržela muže, který doznal vraždu školačky a pokus vraždy mladistvé

Střelba ve vlaku: policie vyšetřuje vraždu v nočním spoji z Brna

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.