1 luxusní bydlení

Nejdražší byt v republice se prodává za 80 miliónů. Nachází se v pražském Josefově

, NOVÉ

Témata: ,

Čerstvě zrekonstruovaný luxusní byt se nachází v rezidenčním projektu „Celínka“ nedaleko pařížské ulice v Praze. Jedná se o raně funkcionalistický dům, který nabízí velkou terasu i parkování. Jde aktuálně o vůbec nejdražší byt v České republice.

Nejluxusnější byt se prodává za 421 tisíc korun za metr čtvereční, dohromady tedy za 80 miliónů korun. Dosud nejdražší byt se v České republice prodával zhruba za 340 tisíc korun za metr čtvereční. Informuje o tom Aktuálně.

V zrekonstruovaném funkcionalistickém domě vznikne po dokončení rekonstrukce celkem osm bytů a dva obchodní prostory. Nejdražší byt bude mít zároveň k dispozici velkou terasu.

Ostatní byty stojí přibližně 270 tisíc korun za metr čtvereční. Všichni budoucí majitelé navíc budou mít místo v automatickém parkovacím systému. Ze všech bytů je navíc výhled na kostel svatého Ducha a Španělskou synagogu.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Byty nabízí realitní společnost Svoboda & Williams. Všechny by měli být zařízené ve funkcionalistickém stylu. Samotný dům byl postaven v roce 1927 a dříve v jeho přízemí byla kavárna a herna.

Čtěte také: Praha v obležení obřích skladů. Jsou lepší pracovní místa, nebo zničené silnice?

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.