Chytrá aplikace zajistí snadné a rychlé cestování po Praze

AAA Taxi

Chytrá aplikace zajistí snadné a rychlé cestování po Praze
Aplikace AAA Taxi je k dispozici v App Store a Google play. Foto: AAA Taxi
INZERCE

Kliknete a za pár minut pro vás přijede objednané žluté taxi. Cestování taxíkem už nemůže být snadnější a rychlejší. Žádný trik v tom nehledejte: s aplikací AAA Taxi objednáte vůz do pěti vteřin a za pár okamžiků máte taxi na požadovaném místě.

Nejrychlejší objednávka: taxi do pěti vteřin

Nemusíte zadávat místo přistavení, ani znát přesnou adresu. Mobilní aplikace AAA Taxi automaticky rozpozná vaši polohu podle GPS, Wi-Fi nebo GSM. Tu vám pak nabídne jako výchozí místo pro přistavení vozu a můžete rovnou objednávat.

Díky velikosti flotily AAA Taxi nabízí nejrychlejší přistavení vozu a odvoz po Praze. Cestování navíc urychluje možnost žlutých taxíků využívat vyhrazených jízdních pruhů. Vozy AAA Taxi mohou využívat vyhrazené jízdní pruhy pro autobusy a tím výrazně zrychlit oproti ostatním osobním autům. Je to v zájmu zákazníka, který nechce stát v kolonách a platit peníze navíc za provozní čekání.

Velmi užitečnou funkcí je mapové zobrazení aktuální pozice přijíždějícího taxíku. Máte tak přehled o čase příjezdu objednaného taxi. Aplikace vám nejen zobrazí typ vozu, registrační značku, číslo vozu a telefonní spojení na řidiče, ale automaticky vystaví i unikátní kód, kterým se u řidiče identifikujete. Tak do objednaného vozu nemůže nastoupit nikdo jiný, než vy. Po upozornění na přistavení vozu umožňuje mobilní aplikace komunikovat s řidičem, za jak dlouho na sjednané místo dorazíte.

Požadavky na vůz a kontrola ceny jízdy

V případě, že zadáte cílové místo svojí cesty, mobilní aplikace vám zobrazí orientační cenu jízdy. Tuto cenu vám aplikace spočítá před uskutečněním objednávky. Zároveň vám aplikace zobrazí orientační délku trvání jízdy. Rovněž lze zadat požadavky na přistavený vůz, jako jsou například: business třída, nekuřák, velkoprostorový vůz, platba kartou nebo jazykové schopnosti řidiče. Po uskutečnění objednávky dojde k přistavení vozu dle požadavků na určené místo. Při nástupu do taxi můžete pak spustit virtuální taxametr, který sleduje cenu jízdy a je součástí aplikace.

Wi-Fi zdarma v každém voze

Všechny vozy AAA TAXI vybaveny Wi-Fi hotspotem. Během cesty tak můžete využít výhody bezplatného připojení k internetu. Tato výhoda dohromady s odvozem přináší úsporu času při řešení pracovních i soukromých záležitostí.

Žádné prověřování karty ani storno poplatky

Stažení a ovládání aplikace je jednoduché a bezpečné. Při instalaci a využívání mobilní aplikace AAA Taxi nezadáváte údaje o své platební kartě. V případě zrušení objednávky neplatíte žádný storno poplatek.

Zajímavá a užitečná služba

Aplikace AAA Taxi je rychlý a spolehlivý nástroj pro vaše cestování po Praze. Je ke stažení zdarma přes App Store a Google play, nebo ke spuštění ve webovém prohlížeči.

Další informace naleznete na www.aaataxi.cz.

Hlavní výhody aplikace

Objednání taxi do pěti vteřin kdykoliv a kdekoliv.
Orientační ceny jízdy si ověříte před objednávkou.
Aplikace vám zobrazí orientační čas trvání jízdy.
Taxi si můžete vybrat pomocí volitelných požadavků.
Máte přehled o příjezdu taxíku na podrobné mapě.
Můžete využít virtuálního taxametru přímo v aplikaci.