Exotický masážní salon v Praze

Architektura

Exotický masážní salon v PrazeOBRAZEM 11
Panorama

Echo24

Asijská, exotická atmosféra s důrazem na evropské pojetí. Takový je pražský salon thajských masáží Chillin, jehož autorem jsou architekti ze studia DDAANN. Základním prvkem návrhu je kontrast mezi původním hrubým povrchem stěn z cihel a opuky a použitím dřeva, textilií a prací s osvětlením.

Efektu kontrastu je dosaženo použitím dřevěných rámových paravanů. Ty pomocí výplně, kterou jsou průsvitné látky s grafikou, rozptylují v prostoru měkké osvětlení. Dřevěná prkenná podlaha pak vytváří přírodní podklad pro chůzi naboso.

Vstupní schodiště je lemováno mozaikou z rámových vitrín. Recepce je vybaven pultíkem, křesly a nábytkem k uložení kabátů a bot. Navazujícím prostorem je „hala“ se sezením a drobným barem s nabídkou občerstvení.

Masážní část salonu se rozkládá v klenebních polích a je možné ji pomocí závěsů na dřevěných rámech dělit či spojovat do různých celků. Tím jsou řešeny rozdílné požadavky na intimitu jednotlivých masážních pozic. Tento variabilní princip umožňuje poskytovat služby až šesti zákazníkům a to na čtyřech masážních křeslech a dvou lůžkách.

Čtěte také: Povodeň přinesla do Karlína také Nejen bistro