Kontrola z finačního úřadu dopadla dobře

Každý příběh musí mít svůj konec. Finanční kontrola subjektu Echo Media a.s., který vydává deník Echo24.cz, dopadla dobře. Představitelé úřadu nakonec navštívili jen naši auditorskou a účetní firmu, pečlivě vše zkontrolovali, včetně dodavatelů, a nad rámec původní žádosti uzavřeli naší společnosti nejen DPH za únor, ale také i za březen. Jsme tedy čistí. Představitelé úřadu byli precizní, vstřícní a spravedliví. 


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.