Vymažeme Izrael z kyberprostoru, hrozí hackeři Anonymous

Hrozba Anonymous

Vymažeme Izrael z kyberprostoru, hrozí hackeři AnonymousNOVÉ 1
Svět
Echo24
Sdílet:

Hackerská skupina Anonymous natočila video, ve kterém Izraeli hrozí elektronickým holocaustem. Masový kybernetický útok, který má ochromit izraelské oficiální weby je naplánovaný na sedmého dubna, jen týden před Dnem vzpomínání na oběti holocaustu. Vymázání Izraele z internetové mapy má být odplatou za údajné válečné zločiny na palestinských civilistech, které izraelská armáda spáchala v Palestině. 

,,Potrestáme vás za zločiny proti lidskosti, které jste napáchali na palestinských územích. Za všechno, co vnímáme jako neustávající agresi – unášení a zabíjení Palestinců, naposled ve válce v roce 2014 – vás vymažeme z kyberprostoru,“ říká hlas maskované postavy v obleku, když na obrazovce běží záběry prchajících Palestinců při vzdušném bombardování. 

Letošní hackerský útok je reakcí právě na izraelskou operaci Ochranné ostří proti hnutí Hamas z července 2014.

Hackeři, stejně jako už tři roky předtím, vyhrožují premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, kterého nazývají bláznivým sionistou, že 7. dubna ochromí vládní, armádní a jiné oficiální stránky státních institucí, stejně jako weby izraelských bank. 

Hacker, který celou ,,zprávu“ moderuje také promluvil k mladým Palestincům a řekl, aby se nevzdávali. ,, Jste symbolem svobody, vzdoru a naděje: jsme s vámi a nikdy vás nepřestaneme bránit,“ vzkazují Anonymous Palestincům a dodávají, že budou pokračovat v útocích na ,,pomatené“ sionisty v čele s premiérem Netanjahuem dokud nebude palestinský národ svobodný.

Čtěte také: Obama je zklamaný z Netanjahua kvůli Palestině

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články