Bez vás to nejde, bez Babiše ano. Echo24.cz žije rok

Bez vás to nejde, bez Babiše ano. Echo24.cz žije rok
Momentka z redakce Echo24.cz a Týdeníku Echo, 16. března 2015. Foto: Foto: Jan Zatorsky
2
Domov
Dalibor Balšínek
Sdílet:

V zápalu pracovního boje jsme skoro zapomněli, že dnes je to přesně rok, co jsme spustili Echo24.cz. Máme radost, jak se nám vede, a to hlavně díky vám, čtenářům.

Po roce chodí na stránky Echo24.cz podle měření Google Analytics 590 tisíc uživatelů-čtenářů, kteří měsíčně udělají 1,6 milionu návštěv a zobrazí si 3,5 milionu stránek. Pro laika to jsou sice velká čísla, ale pro inzerenty zase tolik ne.

Abychom se byli schopni uživit, začali jsme vydávat Týdeník Echo, který jsme nejprve spustili v červenci digitálně, a na základě žádostí čtenářů přidali v listopadu i tištěnou verzi. Časopis nám dělá radost. Nemá cenu to zakrývat, je to hlavně proto, že nám za něj jste ochotni zaplatit. Ten internetový mor, že kvalitní informace mají být zadarmo, je zničující. 

Bohužel je to tak, bez vaší ochoty zaplatit se neobejdeme a pro nás, pro naši nezávislost je to nakonec jediná správná cesta. My chceme být závislí jen na našich náročných čtenářích. A podle zájmu, který Týdeník Echo u vás vyvolal, se zdá, že skutečně připravujeme obsah, který nikde jinde nenajdete.

Týdeník Echo je organickou součástí Echo24.cz a jedno bez druhého by nefungovalo. Druhý rok bude pro naši existenci naprosto zásadní a je závislý na vás. Naší ambicí není jen honit Andreje Babiše, moc dobře víme, že na tom naši existenci postavit nemůžeme.

Pozorně sledujeme dění v Rusku, v Evropě, komentujeme nejdůležitější jevy v české politice, společnosti a umění. Sledujeme vše, co potřebuje vědět náročný čtenář.

Věříme, že vás ani v druhém roce nezklameme a budeme pro vás i nadále užitečným médiem. Že oceníte, že jsme se nebáli jít do nejistoty a jako první jsme se vzepřeli oligarchizaci českých médií.

Budeme se i nadále snažit, abychom vás nezklamali a přinášeli vám komentáře a analýzy, které píšou myšlenkově svobodní novináři. 

Rozhovor s vydavatelem a šéfredaktorem Echo24.cz a Týdeníku Echo o financování projektu přináší Mediaguru.cz.

 

Před rokem. Andrej Babiš o Echo24.cz na tiskové konferenci po zasedání vlády 24. března 2014:

Aktuální vydání Týdeníku Echo:

  

Týdeník Echo v papírové podobě si můžete koupit na těchto prodejních místech.

APLIKACI TÝDENÍKU ECHO PRO IPAD SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.

APLIKACI TÝDENÍKU ECHO PRO ANDROID SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.

POKUD CHCETE ČÍST TÝDENÍK ECHO PŘES WEBOVOU STRÁNKU, KLIKNĚTE ZDE.

Sdílet:

Hlavní zprávy

domov