1 Vtípky o Babišovi

Ministrovy dluhopisy inspirovaly lidovou tvořivost

, NOVÉ

Témata: , ,

Kauzu Babišových dluhopisů řešili ve středu poslanci v Poslanecké sněmovně, kteří nakonec odhlasovali, že ministr financí musí do konce dubna vysvětlit podezření z daňových podvodů. Andrej Babiš se však stal terčem i na sociálních sítích, kde jeho výroky inspirovaly nemálo lidí, kteří zaplavují internet vtípky a fotomontážemi. Na výběr těch nejzajímavějších se podívejte dále.

Pslanecká sněmovna ve středu rozhodla, že ministr vnitra Andrej Babiš musí do konce dubna vyvrátit „vážná“ podezření z daňových úniků v souvislosti se svými obchody se skupinou Agrofert, kterou dříve vlastnil. Pokud předseda hnutí ANO požadavek nenaplní, premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) by měl podle schváleného dokumentu vyvodit vůči Babišovi prozatím nespecifikované důsledky. Na kauzu Babišových dluhopisů upozornil jako první Týdeník Echo.

Čtěte také: Poslanci: Babiš musí do 30. dubna vyvrátit podezření z daňových úniků

,

Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.