1 Klausův rozvod

Václav Klaus mladší se podruhé rozvádí

NOVÉ

Témata:

Václav Klaus mladší o víkendu výrazně uspěl ve sněmovních volbách, kde získal více než 22 tisíc preferenčních hlasů a na kandidátce ODS se tak dostal ze třetího místa na první. Pár dní po volbách Blesku přiznal, že se rozvádí se svou manželkou Lucií.

Klaus ml. uvedl, že jeho vztah s manželkou, se kterou má čtyřletou dceru Elišku, skončil už 12. června letošního roku, o rozvod pak požádal on sám. „Víte, je to maminka mého dítěte a já jsem byl celých 7 let šťastný v tom vztahu, takže nechci říkat nic negativního. Jen že jsem vyčerpal možnosti nějakého slušného a spravedlivého rozchodu, takže jsem podal žádost o rozvod,“ uvedl Klaus Blesku. Řekl také, že celá širší rodina z obou stran byla překvapená. „Nikdo to netušil. Jestli ten rozvod bude v neshodě, tak to samozřejmě obě ty rodiny zasáhne a rozdělí,“ uvedl.

Tento politik ODS už za sebou jeden rozvod má. V roce 1995 se oženil s Kamilou Pojslovou, tehdejší studentkou žurnalistiky. Svazek vydržel patnáct let a narodily se do něj tři děti – Vojtěch, Kateřina a Jakub. Roku 2010 však přišlo odloučení a v roce 2012 rozvod.

Čtěte také: Ve středu není místo, ODS musí doprava, říká Václav Klaus ml.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.