1

Komentátor LN školí poslance ANO, institut začal makat

Myšlenkový trust Andreje Babiše se dostává do vysokých obrátek a začíná pracovat na politickém a mediálním školení poslaneckého družstva ANO.

Na dnešní poslanecký klub přišlo kompletní vedení Institutu pro politiku a společnost v čele se šéfem Janem Macháčkem. Doprovázeli ho Anna Matušková (exkampaň Volte Karla) a výkonný ředitel Pavel Fidler.

„Společně bychom si měli tak na dvě tři hodinky sednout a sladit názory na základní ideová témata ANO,“ řekl ideologicky zatím neopracovaným poslancům ANO známý ekonomický komentátor Lidových novin Jan Macháček.

Po úvodním slově se probíraly možnosti mediálního a komunikačního školení, které nabízí Babišův Institut, řízený právě tímto novinářem. Jedno z prvních témat by mělo být financování politických stran.

Poslanci ANO pozorně poslouchali, ani nedutali a ohradili se jen proti čtvrtečnímu termínu školení, protože tento den jsou zaneprázdněni prací ve sněmovních výborech. To byl ale jediný odpor, který kladli.

Jan Macháček zase ocenil působení europoslanců ANO v Bruselu, kteří se výtečně angažují v liberální frakci ALDE. Celé jednání klubu probíhalo v konstruktivním a tvůrčím duchu. Poslanci ANO nabídku Institutu pro politiku a společnost ochotně přijali. O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat.

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.