Komentátor LN školí poslance ANO, institut začal makat

Komentátor LN školí poslance ANO, institut začal makat 1
Domov
GhostBuster
Sdílet:

Myšlenkový trust Andreje Babiše se dostává do vysokých obrátek a začíná pracovat na politickém a mediálním školení poslaneckého družstva ANO.

Na dnešní poslanecký klub přišlo kompletní vedení Institutu pro politiku a společnost v čele se šéfem Janem Macháčkem. Doprovázeli ho Anna Matušková (exkampaň Volte Karla) a výkonný ředitel Pavel Fidler.

„Společně bychom si měli tak na dvě tři hodinky sednout a sladit názory na základní ideová témata ANO,“ řekl ideologicky zatím neopracovaným poslancům ANO známý ekonomický komentátor Lidových novin Jan Macháček.

Po úvodním slově se probíraly možnosti mediálního a komunikačního školení, které nabízí Babišův Institut, řízený právě tímto novinářem. Jedno z prvních témat by mělo být financování politických stran.

Poslanci ANO pozorně poslouchali, ani nedutali a ohradili se jen proti čtvrtečnímu termínu školení, protože tento den jsou zaneprázdněni prací ve sněmovních výborech. To byl ale jediný odpor, který kladli.

Jan Macháček zase ocenil působení europoslanců ANO v Bruselu, kteří se výtečně angažují v liberální frakci ALDE. Celé jednání klubu probíhalo v konstruktivním a tvůrčím duchu. Poslanci ANO nabídku Institutu pro politiku a společnost ochotně přijali. O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat.

Sdílet:

Hlavní zprávy