Alex, přijeďte. Můj člun je pro dva, laškoval Zeman s Mynářovou

Zemanův flirt

Alex, přijeďte. Můj člun je pro dva, laškoval Zeman s MynářovouVIDEO UVNITŘ
Miloš Zeman zve moderátorku na svůj člun Foto:

Reprofoto: TV Barrandov

2
Domov
Echo24
Sdílet:

Rádoby laškovný flirt si neodpustil prezident Miloš Zeman v posledním pořadu Týden s prezidentem TV Barrandov vůči moderátorce Alex Mynářové, která je manželkou hradního kancléře Vratislava Mynáře. Pozval ji s potutelným úsměvem do svého gumového člun, v němž se projíždí po rybníce během letní dovolené na Vysočině. Člun je prý koncipován pro dva.

Foto:

Alex Mynářová

Foto: Printscreen z videa

Čtvrteční rozhovor před kamerami začal ve vážnějším duchu, prezident se v něm vrátil například k nehodě policejního vozu BMW i8, v němž havaroval i zaměstnanec hradního protokolu Vladimír Kruliš. Při dotazech na Zemanův zdravotní stav, když zejména v posledních dnech působil na veřejnosti velmi unaveně, se však Zeman položil do mnohem uvolněnějšího tónu.

Jak je již Zemanovým zvykem, rozhodl se zřejmě otestovat hranici, za niž mu ostatní účastníci diskuze dovolí zajít. Vyprovokovala ho k tomu otázka Mynářové, kam se letos chystá na dovolenou. Prezident nepřekvapil odpovědí, že své letní volno hodlá strávit jako již tradičně na rybníku na Vysočině, který brázdí v gumovém člunu.

„Alex, někdy přijeďte, on ten člun je pro dvě osoby,“ řekl Zeman a ke svému pozvání připojil i laškovný úsměv. Mynářové pak nezbylo než zakrýt rozpaky pohledem do připravených papírových materiálů. Na video na sociálních sítích upozornil novinář Erik Best.

Není to přitom poprvé, co se prezident nechal unést svým vztahem k Mynářové. Už v jednom z prvních dílů pořadu totiž moderátorce ve studiu zatvrzele tykal, preventivně ji přitom varoval i před rozchodem s manželem, aby se pak neocitla bez prostředků.

Video od rybníku zde:

Čtěte také: Zeman tykal novinářce: Alex, kdyby se s tebou Vratislav rozešel, zákon uvítáš

Průzkum: Jiří Drahoš by byl lepší prezident než Miloš Zeman

Sdílet:

Hlavní zprávy

Týdeník Echo

Koupit
×

Podobné články