2 Zemanův flirt

Alex, přijeďte. Můj člun je pro dva, laškoval Zeman s Mynářovou

, VIDEO UVNITŘ

Témata: ,

Rádoby laškovný flirt si neodpustil prezident Miloš Zeman v posledním pořadu Týden s prezidentem TV Barrandov vůči moderátorce Alex Mynářové, která je manželkou hradního kancléře Vratislava Mynáře. Pozval ji s potutelným úsměvem do svého gumového člun, v němž se projíždí po rybníce během letní dovolené na Vysočině. Člun je prý koncipován pro dva.

Čtvrteční rozhovor před kamerami začal ve vážnějším duchu, prezident se v něm vrátil například k nehodě policejního vozu BMW i8, v němž havaroval i zaměstnanec hradního protokolu Vladimír Kruliš. Při dotazech na Zemanův zdravotní stav, když zejména v posledních dnech působil na veřejnosti velmi unaveně, se však Zeman položil do mnohem uvolněnějšího tónu.

Jak je již Zemanovým zvykem, rozhodl se zřejmě otestovat hranici, za niž mu ostatní účastníci diskuze dovolí zajít. Vyprovokovala ho k tomu otázka Mynářové, kam se letos chystá na dovolenou. Prezident nepřekvapil odpovědí, že své letní volno hodlá strávit jako již tradičně na rybníku na Vysočině, který brázdí v gumovém člunu.

„Alex, někdy přijeďte, on ten člun je pro dvě osoby,“ řekl Zeman a ke svému pozvání připojil i laškovný úsměv. Mynářové pak nezbylo než zakrýt rozpaky pohledem do připravených papírových materiálů. Na video na sociálních sítích upozornil novinář Erik Best.

Není to přitom poprvé, co se prezident nechal unést svým vztahem k Mynářové. Už v jednom z prvních dílů pořadu totiž moderátorce ve studiu zatvrzele tykal, preventivně ji přitom varoval i před rozchodem s manželem, aby se pak neocitla bez prostředků.

Video od rybníku zde:

Čtěte také: Zeman tykal novinářce: Alex, kdyby se s tebou Vratislav rozešel, zákon uvítáš

Průzkum: Jiří Drahoš by byl lepší prezident než Miloš Zeman

Z nového čísla Otroci ideologických balíčků. Ztráta schopnosti vybočit ze svého davu a svobodně myslet

Echo týdne: Kluzký svah, třetí poločas a pracovní úraz ● Esej: Koněv v San Franciscu ● Svět: Christine Lagardeová a úpadek západní civilizace ● Civilizace: Jak dobře vydělávat on-line ● Recenze: Ke hvězdám raději mlčky

Všude hledám Tolkiena Varování politologa Patricka Deneena
Mučení, které jen tak neskončí Václav Marhoul a jeho adaptace knihy Nabarvené ptáče
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.