Depardieu prý opouští Rusko. Má pocit, že tam nepatří

Rusko ano, ale už stačilo

Depardieu prý opouští Rusko. Má pocit, že tam nepatříNOVÉ
Gerard Depardieu s Vladimirem Putinem v Soči. Foto: FOTO: Russian Presidential Press and Information Office
1
Svět
Echo24
Sdílet:

„To bylo opravdu krátké přátelství s Putinem,“ utahuje si polský deník wPolityce z francouzského herce a komika Gerarda Depardieua. Ten v Rusku údajně rozprodává svůj majetek a chystá se odletět do Belgie. Údajně má pocit, že do Ruska nepatří.

Informaci o odchodu francouzského herce z Ruska, kde před dvěma lety z rukou Vladimira Putina převzal ruské občanství, na veřejnost vypustil ruský satirik a spisovatel Viktor Šenderovič prostřednictvím svého facebookového účtu.

Жерар Депардье, так не вселившись в свою саранскую квартиру, съ.бался в Бельгию. (Простите, честно искал другой глагол -…

Posted by Виктор Шендерович on Tuesday, April 7, 2015

Krátký pobyt v Rusku Depardieua údajně usvědčil v tom, že je Francouzem mnohem více, než čekal. Rozhodl se proto opustit svůj byt v ruském Saransku a odletět do Belgie. Někteří už ale spekulují o tom, že herec zemi opustil z čistě finančních důvodů. Hodnota jeho majetku i kvalita života totiž začala prudce klesat.

Rusko bylo hercovou další zastávkou na útěku před vysokými daněmi pro bohaté, které se ve Francii zavádí. Prozatím není jasné, jestli se herec vrátí do belgické vesnice Nechin, kde před lety žil společně s dalšími Francouzi, kteří se brání placení vysokých daní nebo si najde jiný domov.

Čtěte více: Depardieu se chlubí svým novým občanstvím. Rusky

Vykrádal jsem hroby a vydělával si prostitucí, vzpomíná Depardieu

Sdílet:

Hlavní zprávy