38 Mariáš s Babišem

Zahrajte si Babišův mariáš s Andrejovými kluky. Limitovaná edice karet

AKTUALIZOVÁNO

Témata: ,

Zahrajte si Babišův mariáš. Echo24 vydává, se souhlasem odbojové skupiny Šuman, sběratelskou edici herních karet Andrejovi kluci. Herní karty mapující nástup Andreje Babiše k miliardám a moci vycházejí ve vysoké kvalitě na 310gramovém karetním kartonu firmy Koehler. Lze s nimi hrát plnohodnotnou hru spojenou s neuvěřitelnou zábavou, ze které vás – jako u každé karetní hry o peníze – může polévat studený pot.

Součástí balíčku karet je také 34stránkový sešit s legendou ke každé hrací kartě ve znění, jak ji připravila skupina Šuman. Balíček karet s legendou stojí 99 korun včetně poštovného. Můžete si je objednat zde na eshop.echomedia.cz, zároveň každý, kdo si karty pořídí, má nárok na 15procentní slevu na roční předplatné Týdeníku Echo nebo EchoPrime.

Celý balíček karet (včetně krabičky a legendy ke kartám) si můžete prohlédnout ve fotogalerii ZDE.

Pokud Babišův mariáš objednáte, doručíme jej vždy nejpozději do 7 kalendářních dnů.

Na kartách jsou jména Babišových klíčových lidí, kteří stáli u rozjezdu jeho kariéry a také těch, kteří mu umožňují jeho současnou cestu k moci a majetku.

Jsou zde příběhy Juliuse Šumana, řídícího důstojníka StB, pod kterým Andrej Babiš pracoval, Babišovy pravé ruky Jaroslava Faltýnka, šéfredaktora Lidových novin Istvána Léka, kontroverzních politiků Davida Ratha, Stanislava Grosse, Ivana Langera, Marka Dalíka, Mirka Topolánka, či nechvalně známých podnikatelů a mafiánů Ivo Rittiga, Františka Mrázka či Radovana Krejčíře.

Sběratelskou edici herních karet Andrejovi kluci si můžete zakoupit zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.