11 Design

Překvapivě geniální rakouský design

FOTOGALERIE

„Překvapivě geniální“ rakouský design máte možnost vidět v těchto dnech v rámci pražského Designbloku. Výstava Austrian Design – Suprisingly Ingenious přestavuje současnou tvorbu sedmnácti rakouských designerů.

V rámci výstavy se představuje nábytkové studio Airture, nová vídeňská porcelánová manufaktura Augarten, burgenlandský výrobce designového nábytku Braun Lockenhaus, koncept Palatti, pohyblivé kostky „Moving Cubes“, světlo s mottem „I am lamp“, keramika eL Be, storyteller Julia Landsiedl se svým porcelánem, svítidla „Just Dressed“, šperky „mostlikely silver“, květinová židle „Flower Chair” a odlitková židle „Folded Chair“, designový nábytek Soda Design, produktový designér Thomas Feichtner, avantgarda s tradicí v oblasti módy Veni Creatrix, Wolfgang Langeder – UTOPE se svítící bundou, Zone Architekten se svým kancelářským nábytkem a výrobce Wiesner – Hager s ukázkou svého unikátního nábytku. 

Výstava se koná v pražské Galerii kritiků v 1. patře Paláce Adria jen do 12. října.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.