Andrej Babiš neumí psát na počítači, přiznala mluvčí ANO

Babiš neumí psát na počítači

Andrej Babiš neumí psát na počítači, přiznala mluvčí ANO
Lucie Kubovičová a Andrej Babiš Foto:

FOTO: Jan Zatorsky

1
Domov
Echo24
Sdílet:

Překvapivá informace zazněla na akci Andreje Babiše v Kroměříži, kde šéf hnutí ANO podepisoval svou knihu. Jeho mluvčí v diskuzi s Babišovými odpůrci přiznala, že bývalý místopředseda vlády „neumí psát na počítači“.

Skupina AUVA, která se řadí k odpůrců šéfa hnutí, vyrazila za Andrejem Babišem ve čtvrtek do Kroměříže na mítink, na kterém Babiš podepisoval svou knihu “O čem sním, když náhodou spím.” Ještě před akcí lidé z AUVA s Babišem komunikovali na Facebooku. V Kroměříži pak diskutovali i s mluvčí ANO Lucií Kubovičovou. Ta prozradila, že si s nimi ve skutečnosti psal namísto Babiše jeho spolupracovník Marek Prchal, který se stará o jeho sociální sítě. Z diskuze vzniklo video, na které upozornil server Forum24.cz.

“Víte jak to funguje? Je to strašně jednoduché. Oni spolu sedí u stolu. My všichni spolu sedíme u stolu a Marek Prchal to píše, protože Andrej Babiš neumí psát na počítači,” vysvětlovala Kubovičová. To, že Andrej Babiš neumí psát na počítači několikrát zopakovala. Nakonec dodala, že “pan Prchal píše, to co říká pan Babiš, protože to píše rychle a jede to.”

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

To později skupině potvrdil i Andrej Babiš. „Já jsem si s vámi psal. Diktoval jsem to Prchalovi,“ vysvětloval šéf ANO aktivistům, zda s nimi skutečně komunikoval on. Michal Vožda, který za skupinu diskuzi vedl, deníku Echo24 řekl, že se nakonec s Babišem domluvili na otevřené debatě plánované na 7. září na pražském Chodově.

Není to poprvé, kdy vyšlo najevo, že za Andreje Babiše píše na sociálních sítích někdo jiný. Deník Echo24 v květnu popsal, jak vznikl jeden z úspěšných Babišových tweetů. “Ten výsledný text jsme tunili s kolegou asi půl dne nebo celý den. Kolega tam do toho zamontoval lehce vyděračskou emocionální vsuvku, že možná to nikdy nezjistí (kolik bere peněz – pozn. redakce). A říká, já to tam takhle neflánku, vždyť já nemám fotku. Já mu řekl, tak tam dej starou fotku z roku 2010, kdy byl na návštěvě v dětském domově. Vždyť je to lež, lež, vždyť to není z teďka, řekl kolega. Já jsem mu řekl, že je to ilustrační foto. Hele mně se to nezdá, řekl on. Já řekl, mně taky ne, ale dejme to tam,“ popsal vznik příspěvku Prchal.

Čtěte také: Soucitný a přátelský Babiš je lež. Jde jen o drsný marketing

Sdílet:

Hlavní zprávy

Weby provozuje SPM Media a.s.,
Křížová 2598/4D,
150 00 Praha 5,
IČ 14121816

Echo24.cz

×

Podobné články