Andrejovi kluci: Babiš tu žil s námi vždy a má spoustu kamarádů

Julius Šuman zase aktivní

Andrejovi kluci: Babiš tu žil s námi vždy a má spoustu kamarádůNOVÉ
Twitterový účet Julius Šuman Foto:

Foto: Printscreen - Twitter

Domov

Echo24

Anonymní twitterový účet Julius Šuman‏, který se věnuje odhalování kauz kolem šéfa hnutí ANO Andreje Babiše, začal dnes zveřejňovat jména Babišových klíčových lidí, kteří stáli u rozjezdu jeho kariéry a také těch, kteří mu umožňují jeho současnou cestu k moci a majetku.

„Andrej se nevyskytl v roce 2011. Žil tu s námi vždy a má spoustu kamarádů,“ píše se na twitterovém účtu s tím, že dnes začíná 32 dílný seriál Andrejovi kluci. Současně zveřejnil kartu číslo 1, která je „samozřejmě malá domů,“ tedy o Juliu Šumanovi.

První karta nese jméno Julius Šuman, řídícího důstojníka agenta Bureše a doprovází ji text: „Řídící důstojník agenta Bureše. Příslušníkem StB byl od roku 1977, dotáhl to až k hodnosti majora. Dnes bydlí poblíž Bratislavy. Klíčový svědek, jenž pod přísahou potvrdil, že spis agenta Bureše je zfalšovaný a založený bez vědomí Babiše. Proti tomuto tvrzení se ohrazují historici a experti slovenského Ústavu paměti národa,“ píše o Juliovi Šumanovi twitterový profil pojmenovaný po jeho osobě.

Čtěte také: Šumanův objev: kde Babiš ukryl před státem 10 miliard