1

Babiš pozval pořadatelku demonstrací na kávu, ta odmítla

,

Témata: ,

Andrej Babiš navenek nebere masové protesty proti své osobě nijak vážně, přesto pozval jednu z organizátorů Šárku Fialovou na kávu. Ta ho však odmítla. Odůvodnila to tím, že nechodí na kávu s lidmi, kteří postrádají svědomí.

Server Forum 24 upozornil na konverzaci mezi Andrejem Babišem a pořadatelkou demonstrací Proč?Proto! Šárkou Fialovou. Demonstrace probíhaly v průběhu posledních dvou týdnů. Babiš si však alespoň navenek z toho velkou hlavu nedělal. Přesto měl potřebu pozvat Fialovou na kávu.

„Zdravím Šárko, děkuju za vzkaz. Aby to nezapadlo: vážím si každého, kdo projeví svůj názor a stojí si za ním natolik, že ho jde veřejně projevit. Rád Vás poznám. Já sám rád zvu na kafe lidi, kteří se mnou nesouhlasí, ať se potkáme a já můžu lépe pochopit jejich postoje a pocity, tak zvu i Vás, vezměte i delegaci, můžeme si popovídat, těším se na vás. Klidně hned zítra,“ napsal pořadatelce Babiš.

Šárka Fialová na zprávu reagovala až po nějaké době: „Děkuji, ale ze zásady nechodím na kávu s lidmi postrádajícími svědomí.“

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Už v březnu pozval Babiš oblíbené uživatele sociálních sítí na snídani. Řada z nich ale pozvání odmítla. Například populární cestovatel Dan Přibáň či marketingový expert Jakub Horák.

„Stejně, jako jsem nechtěl pomáhat PR pana Klause jr. a vystoupit s ním na jednom pódiu, nechci pomáhat ani Vám. Oceňuji však tento osobní přístup, jakým komunikujete s veřejností, PR děláte dobře, bohužel však nemohu stejně ocenit Vaše minulé a současné konání podnikatele a politika,“ napsal Přibáň na svůj facebookový profil.

Čtěte také: Babiš si chce vylepšit mediální obraz a zve slavné osobnosti na snídani

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.