1 "Jaká láhev?"

VIDEO: Kouzelník převezl policistu. Šampaňské nechal zmizet

, VIDEO UVNITŘ

Témata: ,

Na internetu se objevilo zábavné video kouzelníka z Las Vegas, který si vystřelil z policisty. Ten ho konfrontoval kvůli láhvi šampaňského, ze které kouzelník na veřejnosti za bílého dne popíjel. Kouzelník celou situaci po krátké diskuzi lehce vyřešil. Lahev prostě nechal zmizet.

Video na serveru YouTube zveřejnil kouzelník Murray SawChuck. Toho osloví na ulici policista, protože popíjí šampaňské z láhve. Po krátké diskuzi schová lahev do papírového sáčku a ten poté zmačká a odloží.

Policista se snaží zmizelou láhev najít, prohledává kouzelníka, ale láhev je skutečně pryč. Kouzelník bere papírový sáček do ruky a od policisty odchází. Celé video vrcholí, když ze sáčku kouzelník láhev od šampaňského opět vytáhne a začne popíjet.

Čtěte také: VIDEO: ,Já tě donutím.‘ Policista mrštil studentkou o zem

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.