1

V Teplicích vraždil nezletilý. Případ mrtvé ženy se musí odložit

, NOVÉ

Témata: ,

Policie zadržela podezřelého z vraždy dívky v Teplicích a také už zná totožnost oběti. Tělo dívky bylo objeveno v sobotu ráno v lesoparku v teplické části Řetenice nedaleko tamní nemocnice. Protože je podezřelý nezletilý, kriminalisté případ odloží. Mladík bude umístěn do diagnostického ústavu.

„Podezřelý z provinění vraždy byl zadržen v pozdních večerních hodinách v Teplicích a byl umístěn do diagnostického ústavu. Ve věci budou provedeny potřebné vyšetřovací úkony. Vzhledem k tomu, že osoba je mladší 15 let, není tedy trestně odpovědná, bude věc odložena,“ řekla krajská policejní mluvčí Jana Slámová.

Bližší informace nebude policie s ohledem na věk podezřelého i oběti a její rodinu poskytovat. Přesnou příčinu dívčiny smrti má objasnit nařízená soudní pitva.

V Ústeckém kraji jde letos o první případ vraždy. Loni jich bylo sedm, až na jednu krajští kriminalisté objasnili všechny.

Čtěte také: Ameriku děsí vražda ročního dítěte. Zabil ho 8letý chlapec

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.