1 Varování před sestřelením

AUDIO: Okamžitě leťte na jih! Turci zveřejnili varování Rusům

ZÁZNAM UVNITŘ

Témata: , ,

Informační válka po sestřelení ruského vojenského letounu tureckými silami pokračuje. Ankara zveřejnila údajný zvukový záznam, který obsahuje několikrát opakované varování posádce ruského Su-24, aby opustilo turecký vzdušný prostor.

„Tady je služba tureckých vzdušných sil. Vstupujete do tureckého vzdušného prostoru. Změňte směr na jih, okamžitě,“ je slyšet na zvukovém záznamu.

Moskva dnes kontrovala rozhovorem s druhým členem posádky ruského letounu, kterého se podařilo po katapultování zachránit. Podle něj je Turci nijak nevarovali, navíc prý do tureckého vzdušného prostoru nevletěli. I další země NATO ale potvrdily tureckou verzi, že ruský letoun přes turecké území přeletěl.

Čtěte také: Ruský pilot popírá tureckou verzi: Žádné varování, žádné narušení


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.