Pivovar Zvíkov prolomil rekord Fundliftu

Rekord na Fundliftu

Pivovar Zvíkov prolomil rekord FundliftuNOVÉ
Cílová částka kampaně Pivovaru Zvíkov na úrovni 1,5 milionu korun byla dosažena za pouhých 70 minut. Foto:

Foto: Pivovar Zvíkov

1
Ekonomika

Rekord nejrychleji zafinancované kampaně na investiční crowdfundingové platformě Fundlift byl opět překonán. Cílová částka kampaně Pivovaru Zvíkov na úrovni 1,5 milionu korun byla dosažena za pouhých 70 minut. Hranice 2,5 milionu korun, na kterou byla původní částka navýšena, padla během několika hodin.

„Pivovar Zvíkov je úspěšným emitentem, který se na Fundlift vrátil po roce pro další kolo financování. Už u loňské kampaně, kdy se úspěšně vybralo 4,5 milionu korun, jsme zaznamenali převis poptávky po dluhopisech. Proto jsme měli radost, že se vedení společnosti rozhodlo dát investorům novou šanci v podobě dluhopisů o celkovém objemu 2,5 milionu Kč. Investiční příležitost pivovaru investoři tedy opravdu využili až do dna,“ uvedl k novému rekordu Radek Musil.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

„Zásadní roli v úspěchu kampaně Pivovaru Zvíkov hraje i to, že investoři mohou vidět reálné výsledky jejich investice. Finanční prostředky získané v první kampani byly využity na dokončení wellness areálu a modernizaci kuchyně v pivovaru. Mnoho investorů se i díky 1% plnění v pivu vydali do Pivovaru Zvíkov osobně a s vedením pivovaru vybudovalo přátelské vztahy. Je to ideální příklad toho, jak by podle nás měla fungovat investorská komunita, která pomáhá obchodnímu rozvoji společnosti,“ řekl Musil.

Fundlift je investiční crowdfundingová platforma. Rostoucím firmám poskytuje způsob, jak získat financování, napojení na investory a nový marketingový kanál. Umožňuje investice do společností prostřednictvím koupě konvertibilních investičních certifikátů nebo minibondů. Investování na Fundliftu je aktivitou na kapitálových trzích. Investice probíhají přímo prostřednictvím Roklen360, a.s., obchodníka s cennými papíry, nad kterým vykonává dohled Česká národní banka.

Čtěte také: Německo by v zájmu vztahů s Ruskem mělo akceptovat anexi Krymu, tvrdí šéf FDP