Vždy, když naštvu lidi, tak se zaraduju, přiznal Zeman

Zemanovy "bonmoty"

Vždy, když naštvu lidi, tak se zaraduju, přiznal ZemanAKTUALIZOVÁNO
Prezident ČR Miloš Zeman Foto:

FOTO: Shutterstock

1
Domov

vt Echo24

Prezident Miloš Zeman nezvykle upřímně přiznal, že má radost, když naštve lidi. Prohlásil to v pořadu Týden s prezidentem od TV Barrandov. Během zhruba půlhodinové diskuze s Jaromírem Soukupem a Alexandrou Mynářovou stihl urazit několik skupin obyvatel.

Nejprve se Zeman vyjádřil na adresu výrobců piv, když Mynářová nakousla téma o nedostatcích sládků v České republice. „Víte, já jsem pivař. Pokud jde o minipivovary, mohu vás ujistit, že jsem jich mnoho navštívil. Většina z nich vaří nechutné kyselé pivo. Teď jsem naštval tolik lidí, bože, to mám radost,“ prohlásil po krátké úvaze s nadšením. „Já vždycky, když naštvu lidi, tak se zaraduju,“ dodal Zeman.

Následně zabrouzdal k ekologickým aktivistkám a Dětem Země, které údajně nesnáší. Jakmile přišlo ke slovu téma o oslabování české koruny, opřel se i do tuzemských exportérů, kteří podle něj lenoší. „A teď jsem urazil další skupinu lidí. Dneska se mi daří,“ dodal spokojeně.

O svou porci kritiky nepřišel ani bývalý ministr zdravotnictví David Rath a podnikatel Zdeněk Bakala – oba jsou podle něj podvodníci. Klidně by vyjmenoval dalších deset lidí, kteří by si pak mohli stěžovat u Ústavního soudu. „Pokud jsem nestačil někoho urazit, příští týden si to vynahradím,“ rozloučil se s diváky na konci pořadu.

Zeman nedávno oznámil, že bude svůj prezidentský post znovu obhajovat, zároveň uvedl, že nepovede volební kampaň ani se nebude zúčastňovat televizních diskuzí. Miloš Zeman se však pravidelně objevuje v pořadech rádia Frekvence 1, televize Barrandov a videorozhovorech serveru Blesk.

Čtěte také: Zeman opět světový. Dětská pornografie v jeho počítači budí zájem zahraničí