U Všetat se srazil vlak s traktorem, dva lidé se zranili

U Všetat se srazil vlak s traktorem, dva lidé se zranili
Železniční přejezd Všetaty Foto: Repro: Youtube/karlous13-Railway
1
Domov
Echo24
Sdílet:

Nedaleko obce Všetaty na Mělnicku se dnes odpoledne střetl osobní vlak s traktorem. Na místě zasahuje záchranná služba a hasiči, dva lidé se lehce zranili. Vlak vykolejil, provoz na trati je zastaven, dopravu zajišťují autobusy, řekl ČTK mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

V pořadí už několikátá podobná nehoda za poslední dobu se stala kolem 15:30 na železničním přejezdu na trati Mladá Boleslav-Všetaty. Drápal ČTK řekl, že vlak z Mladé Boleslavi do Všetat se střetl s traktorem mezi Všetaty a Byšicemi na železničním přejezdu, který je zabezpečen světelnou signalizací bez závor.

Trať 070 Praha - Turnov, úsek Byšice - Všetaty. Srážka vlaku Os 9559 s traktorem na přejezdu, provoz zastaven do cca 18:00 hod.

Posted by České dráhy a.s. - omezení provozu on Monday, August 10, 2015

Podle Českých drah se úsek nehody podaří zpřístupnit asi v 18 hodin.

Hasiči nejdříve informovali o tom, že na místě je jeden mrtvý, později ale uvedli, že jsou tam pouze dva zranění. „Dvě lehce zraněné ženy utrpěly různá zhmoždění, otřes mozku a po ošetření byly převezeny do mělnické nemocnice na chirurgii,“ řekla ČTK mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Čtěte také: České dráhy odškodní cestující. Statisíce budou chtít po viníkovi

Hazardéři na přejezdech: kamion urazil závoru a ujel

Sdílet:

Hlavní zprávy

domov
×

Podobné články