Předplatné
Můj účet
Přihlásit se
Zapomněli jste heslo?
Založit nový účet
Týdeník Echo
Můj účet
Odhlásit
Rubriky
Úvodní strana
10 let Echa
Domov
Komentáře
Svět
Ekonomika
Rozhovory
Podcasty
Panorama
Blogosvět
Politická aréna
Aréna názorů
Úhel pohledu
Auto
Speciální přílohy
EchoTV
Kontakty
Předplatné
Inzerce
O nás
About us
Zásady ochrany osobních údajů
Obchodní podmínky
Prohlášení o souborech cookies
Navštivte také
Echo Prime
Tydeník Echo
Echomedia eShop
Website by
Coolpany SE
Týdeník
Přihlásit se
Předplatné
Domov
Komentáře
Svět
Ekonomika
Panorama
Echo Prime
Týdeník Echo
Podcasty
Monitor
Předplatné
Král Karel III. a královna Camilla v zlatém kočáře, nejhonosnějším z těch vlastněných královskou rodinou a údajně také nejméně pohodlném. Když ho Vilém IV. přirovnal k rozbouřenému moři, věděl, o čem mluví, předtím, než v 64 letech zdědil trůn po svém bratrovi, strávil celý život v námořnictvu.
-
Profimedia.cz
Karel, tehdy ještě princ z Walesu, dokazuje, že i příslušníci britské královské rodiny umějí jezdit na kole, nejen skandinávští monarchové, proslulí svou lidovostí. Snímek z 27. červenec 2011.
-
Profimedia.cz
Edgar, král Anglie v letech 959 až 975, jehož korunovace posloužila jako základ i pro tu Karla III. Vlevo arcibiskup Dunstan.
-
Profimedia.cz
Téměř celá královská rodina. Chybějí jen Karlův syn princ Harry, který ihned po korunovaci odletěl za svou ženou Meghan zpět do Ameriky, a králův bratr Andrew, obklopený sexuálními skandály.
-
Profimedia.cz
Moment korunovace Karla III. Po boku krále stojí biskupové z Durhamu a Bathu a Wellsu, tradiční asistenti monarchy při korunovaci již po staletí. Zády k fotografovi je arcibiskup z Canterbury. Všichni stojí na zdobené Cosmatiho dlažbě označující nejdůležitější místo Westminsterského opatství.
-
Profimedia.cz
Zpět na článek