Zápas s Gruzií skončil remízou 1:1. Česku nebyl uznán gól kvůli nechtěnému doteku

ČESKO VS. GRUZIE

Zápas s Gruzií  skončil remízou 1:1. Česku nebyl uznán gól kvůli nechtěnému doteku
Zápas Gruzie s Českou republikou skončil remízou 1:1. Foto: Jan Hrdlička / Echo24
6

Zápas Česka s Gruzií skončil remízou 1:1. Čeští fotbalisté dnes nastoupili na mistrovství Evropy v Německu k druhému utkání základní skupiny proti Gruzii. Češi si tak už v druhém utkání na evropském šampionátu zkomplikovali boj o postup ze skupiny F. Soupeř vedl gólem z penalty, kterou srovnal Patrik Schick.

Českému týmu nebyl uznán gól ve 22. minutě kvůli nechtěnému doteku těla. V prodloužení prvního poločasu se dostali Gruzínci k penaltě, kterou proměnili a vedli 1:0. Krátce po 60. minutě zápasu v druhém poločase český tým skóroval a vyrovnal na 1:1. Celý zápas tak skončil remízou. Otočit stav už svěřenci trenéra Ivana Haška navzdory obrovské střelecké převaze a tlaku nedokázali.