2 knižní novinka

Povolená dovolená, knižní série Retro ČS se dočkala třetího pokračování

, NOVÉ

Témata: ,

Série Retro ČS se dočkala dalšího pokračování, třetí díl, který nese podnázev „povolená dovolená,“ čtenářům přiblíží cestování a dovolené v období pozdní normalizace.

Expedice do časů socialismu startuje během uhelných prázdnin zkraje roku 1979, ale autor se jak textem, tak i již tradičně bohatým obrazovým doprovodem zaměřuje na trávení volného času a zejména cestování před tímto datem i po něm.

Kniha navazuje na předchozí publikace „Retro ČS. Co bylo (a nebylo) za reálného socialismu“ a „Retro ČS 2 Jak jsme si to (u)žili za reálného socialismu, které se staly knižními bestsellery ve své kategorii.

Autorem knihy je Michal Petrov, který zároveň stojí i za úspěšným televizním cyklem Retro, jenž byl oceněn prestižní cenou televizní akademie Elsa. Pořad se vysílá již od roku 2008 a mapuje čtyři dekády před rokem 1989.

Čtěte také: Soboj o Kunderu. Výjimečné zjevení, nebo literární funkcionář

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.