2 Střelba na Brněnsku

V Ostopovicích na Brněnsku se střílelo, jsou tam dva mrtví

, AKTUALIZUJEME

Témata: ,

V Ostopovicích na Brněnsku se v pondě,lí střílelo v rodinném domě, na místě jdou dva mrtví. Kriminalisté zjišťují, co přesně se stalo. Uvedla to policejní mluvčí Petra Hrůzová. Podle neoficiálních informací šlo o příbuzné.

Naši operátoři vyslali na místo jednu posádku lékařskou, jednu posádku bez lékaře a inspektora provozu, na místě byli dva lidé, kteří už nejevili známky života. Šlo o muže středního věku a o ženu staršího věku. Už jsme jim bohužel nemohli pomoci,“ řekla ČTK mluvčí záchranné služby Michaela Bothová.

Policie měla podle mluvčí Hrůzové událost nahlášenou kolem 9:00. „Na místě se stal násilný trestný čin. Případ si převzali kriminalisté, zjišťují, k čemu došlo,“ řekla mluvčí. Uvedla, že další informace zatím sdělovat nemůže.

„Odehrálo se to v jednom z domů u hlavního tahu, ale podrobnosti neznám. Vím, že se tam střílelo, že tam byl policejní zásah a že jsou tam mrtví,“ řekl ČTK starosta Jan Symon. „Jsme z toho šokovaní, v myšlenkách jsme s pozůstalými. Nic víc v tuto chvíli asi udělat nemůžeme,“ řekl starosta. Dům podle serveru Blesk.cz obývala vícegenerační rodina. Podle jeho informací syn zabil svou matku a následně spáchat sebevraždu.

Ostopovice leží na jihozápad od Brna u dálnice D1. Žije tam zhruba 1700 obyvatel.

Čtěte také: Zemřel Milan Badal, někdejší tajemník Dominika Duky. Působil i jako radní televize a rozhlasu

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.