VIDEO: Aligátor pronikl do školy. Děti fascinovaně hleděly na zápas s profesionálem

VIDEO: Aligátor pronikl do školy. Děti fascinovaně hleděly na zápas s profesionálemNOVÉ
Zápas s aligátorem Foto:

Reprofoto: Facebook - Daily Mail

Svět

Působivé záběry

Echo24

Určité části Spojených států, zejména pak Florida, jsou výskytem aligátorů známé, čas od času se však i tam odehraje něco, co zaujme média i uživatele sociálních sítí. Právě zde se šíří záběry z incidentu, při němž se plaz ocitl na půdě jedné ze škol. V Americe jsou nicméně na podobné případy připraveni. Dorazil profesionální odchyt, který jen v kraťasech svedl s aligátorem zápas a vyčerpal ho do té míry, až se zvíře klidně nechalo spoutat a odvézt.

Na videu je vidět muže, jak aligátorovi utáhl smyčku kolem krku a následně jím smýká a provokuje jej, ve snaze zvíře unavit. Krokodýl se zpočátku vzpouzí a pokouší se o výpady proti muži, postupně však viditelně slábne. Ke konci klipu už k němu je možné přistoupit, obvázat mu čelisti a naložit jej na auto.

Zatímco většina lidí se v komentářích obdivuje mužově zručnosti, jiní jeho počínání odsuzují s tím, že se jen předvádí. „Ten člověk je exhibicionista. Nestojí za to. Je velmi krutý. U nás v Mexiku máme taky krokodýly a takhle se k nim nechovají,“ napsal jeden uživatel. 

Čtěte také: VIDEO: „Líbal bych tě, hladil“. 12leté dívky oslovilo během deseti dnů 2458 mužů

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Související články