1 OMEZENÍ

Echo24 dočasně pozastavuje diskuze pod články

NOVÉ

Vážení čtenáři, externí dodavatel diskuzního systému Disqus začal bez našeho vědomí umísťovat do diskuzí pod našimi články agresivní reklamní formáty, nad kterými nemáme kontrolu.

Server Echo24.cz se čtenářům omlouvá, ale z výše uvedeného důvodu jsme uzavřeli diskuze pod články do doby, než se s dodavatelem dohodneme na přijatelných podmínkách, nebo dokud nevyvineme vlastní diskuzní systém.

Omlouváme za snížení čtenářského komfortu, ale museli jsme vzít v úvahu i to, že jsme, narozdíl například od diskuzí na Facebooku, zodpovědní za všechny příspěvky, které se v diskuzi objeví.

Budeme se snažit, abychom brzy našli přijatelný způsob jak najít vhodný diskuzní systém i finančně únosnou kontrolu nad čtenářskými diskuzemi, které by nás nevystavovaly riziku soudních sporů.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.