1 nehody tramvají

Dvě nehody tramvají během pár hodin. Včerejší střet chodec nepřežil

NOVÉ

Témata: ,

Srážka tramvaje a auta v Poděbradské ulici v Praze si dnes dopoledne vyžádala dva zraněné v osobním vozidle, jednoho z nich museli vyprostit hasiči. Řekl to policejní mluvčí Jan Daněk. Včerejší střet s tramvají v pražské Podbabě si vyžádal život chodce.

Dnešní nehoda se stala po 10:00 před konečnou zastávkou Lehovec. Podle Daňka zranění utrpěli řidič osobního automobilu a jeho spolujezdkyně. „Byli odvezeni do nemocnice,“ uvedl. Bližší informace o rozsahu zranění nejsou zatím známy.

Linky tramvají číslo 16 a 25 byly ve směru z centra zkráceny do obratiště Starý Hloubětín. Ve vyloučeném úseku byla zavedena náhradní autobusová doprava. Běžný provoz byl obnoven v 11:04, uvedl dopravní podnik na svém webu.

Jiná nehoda tramvaje se odehrála včera večer. Poblíž zastávky Nádraží Podbaba v Praze srazila kolem 16:00 tramvaj muže, který střet nepřežil.

Ačkoliv první sanitka přijela na místo nehody během pěti minut, sražený muž utrpěl natolik závažná zranění, že už mu záchranáři nemohli pomoci.

Čtěte také: Napadení Afričana v tramvaji a prvňáčci „do plynu“. Politici odsuzují rasismus

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.