4 Pokračování satirické hry

PussyWalk se vrací. Vrávorající Zeman musí dojít k urně

, NOVÉ

Témata: , ,

Počítačová hra, která vznikla mj. jako reakce na vulgární projevy prezidenta Miloše Zemana při rozhlasovém rozhovoru před třemi lety, se dočkala svého pokračování. Tentokrát však není cílem PussyWalk dovést vrávoravou chůzí hlavního hrdinu bez úhony ke korunovačním klenotům, ale k volební urně a cestou vyzvednout „čtveráčka“.

Dnes již zlidovělou hlášku ze Zemanova proslovu, který začíná otázkou: „Víte, co je to pussy?”, doplňuje inventář nových. Tvůrci je opět zremixovali do jednoho soundtracku, který doprovází celou hru. Zazní tak několik Zemanových komentářů k jeho zdravotnímu stavu či projev v Evropském parlamentu v angličtině.

První verze webové hry PussyWalk se rychle stala hitem českého internetu. Hojně ji sdíleli lidé na sociální síti Facebook a předháněli se v získávání co nejvyššího skóre. Druhý díl na ten předchozí navazuje a satiricky shrnuje Zemanovo čtyřleté období v roli hlavy státu.

Stejně jako v minulém díle je největším nepřítelem hráče prezidentova špatná rovnováha. Cestu ztěžují nejen schody, ale i další zákeřné nástrahy. Životy navíc lze opět získat sebráním Becherovky, která je spolehlivou ochranou proti zimní viróze.

V novém díle má Miloš Zeman místo nohy protézu, což je reakce na hoax, který se rozšířil po sociálních sítích poté, co jeden z diskutérů upozornil, že má prezident amputovanou nohu kvůli cukrovce. Všiml si toho na videu z oslav dne vzniku samostatného Československa, kde prezidentovi velmi těsně vlála nohavice. Poté se strhla lavina fotografií, kde jedna Zemanova noha vypadá tenčí než ta druhá.

Na cestě k volební urně čeká Zemana stejně jako v minulém díle řada nástrah. Změnilo se ale prostředí, takže na jeho cestu dohlíží ruský prezident Vladimir Putin oblečený jako car či předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Nechybí ani obrázek Číny.

Na cestě ho také čeká plyšová ovečka „čtveráček“, vyvedená do podoby prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka. Ta mu skočí v nestřežený okamžik za krk, což ještě zhorší jeho rovnováhu.

Na cestě se povalují také červené trenky, nafukovací člun, na kterém Miloš Zeman vyplouvá během letní rekreace, či obrazovka s dětským pornem, které prý prezidentovi do počítače nahráli hackeři. Nechybí ani kalašnikov, který odkazuje na Zemanův bonmot o dvou způsobech odvolání premiéra Sobotky, přičemž samopal představuje ten nedemokratický.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde. 

Čtěte také:

Zeman opět baví internet. Teď jako hrdina počítačové hry

Co se do Zemanova fact-checkingu nevešlo

Z nového čísla Babiš napumpoval peníze do sebe a svých voličů. Stát utrácí o tři sta miliard víc než před šesti lety

Echo týdne: Londýn, Trumpův vrch a zklamání ● Svět:  Britská tragédie ● Komentář:  Mariánský sloup: katolická Klinika ● Kauza:  Stmívání nad Kostelcem ● Umění a kritika: Unavený boxer, který čeká, kdy přijde knokaut

Je liberální demokracie (dnes) možná? Klasický liberalismus ve světě, kde každému jde „o všechno“
Okamura je pro Evropu problematičtější než Babiš Rozhovor s ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.