Zeman opět baví internet. Teď jako hrdina počítačové hry

Prezident jako hrdina

Zeman opět baví internet. Teď jako hrdina počítačové hryNOVÉ
Domov

Filip Nachtmann

Víte, co je to pussy? Dnes již zlidovělá hláška, kterou český prezident Miloš Zeman odstartoval vulgarismy v Hovorech z Lán, se v posledních týdnech stala terčem mnoha vtipů i hudebních remixů. Na kontě už má dokonce i počítačovou hru.

V jednoduché webové simulaci Pussy Walk projdete s prezidentem krátkou cestu, na níž vás ale čeká řada nástrah, například všudypřítomné schody nebo rozlitá ropa. Posilnit se naopak můžete ochranou proti zimní viróze. Úkol je jasný: dostat se bez větší újmy až ke korunovačním klenotům. Hra se za pár dní stala hitem českého internetu.

Hra doplněná o remix Zemanových hlášek provede uživatele několik metrů dlouhou místností. Dojít až na konec a splnit misi – tedy získat korunovační klenoty – ale vůbec není jednoduchý úkol. Prezident má totiž obvázané koleno a při chůzi poměrně značně vrávorá.

Dobrodružství začíná u dárku od ruského prezidenta Vladimira Putina a pokračuje přes záludný schod a rozházená autíčka kolem fotografie se Zemanovým někdejším poradcem Miroslavem Šloufem. Poté čeká hrdinu obtížná pasáž s barelem rozlité ropy Rusoil a hlavně několik dalších schodů. Odměnou jsou již zmíněné klenoty. Ani tady ale nechybí další nástraha.

A pozor: po dokončení hry se ti úspěšní mohou těšit ještě na bonusové kolo. Nejrychlejší se navíc dostanou na tabuli vítězů.

Webový simulátor se během několika málo dní stal hitem českého internetu. Řadu sdílení má hlavně na sociální síti Facebook.