5 zadržení aktivistky Femen

OBRAZEM: „Útok“ polonahé aktivistky na Zemana od počátku do konce

NOVÉ

Témata:

Prezidenta Miloše Zemana vystrašila polonahá aktivistka. Žena z hnutí Femen, která provolávala heslo „Zeman je Putinova děvka“ (Zeman Putin‘s Slut), naběhla před prezidenta ve volební místnosti v okamžiku, kdy se chystal s manželkou odvolit.

Rychle zareagovala prezidentova ochranka. Část se snažila odtáhnout Miloše Zemana dál od ženy.

Další člen ochranky složil aktivistku hnutí Femen, 28 letou Angelinu Diash na zem.

Poté ji ochranka vyvedla z volební místnosti.

Tam s ní počkala do příjezdu policie. Ta ženu odvezla na policejní stanici. Skončila v cele předběžného zadržení.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Přestupek nebo trestný čin? Policie zváží, čeho se aktivistka před Zemanem dopustila


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.