1 BRUTÁLNÍ ÚTOK

Lupiči v Británii přepadli válečného veterána, po brutálním útoku bojuje o život

NOVÉ

Témata: , ,

Britská nadace bojující proti zločinu vypsala odměnu 10 000 liber (téměř 300 000 Kč) za informace vedoucí k dopadení pachatelů mimořádně brutálního útoku na osmadevadesátiletého válečného veterána.

Seniora v pondělí přepadli v jeho domě na severu Londýna lupiči a vážně ho zranili, muž v nemocnici bojuje o život. Píše to britský tisk.

Policie již dříve uvedla, že je brutalitou tohoto útoku šokována. Syn oběti prohlásil, že nechápe, jak mohou pachatelé s něčím takovým žít. „Zpytujte své svědomí,“ vyzval je veřejně.

Zloději podle médií ukradli starší typ televize, který je možné získat z druhé ruky za pouhých 20 liber (600 Kč), a několik osobních věcí muže, který za druhé světové války sloužil v Itálii.

Čtěte dále: Důkazy v kauze Čapí hnízdo: Výpovědi svědků a Babišovo dohlížení na stavbu farmy

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.