1 BRUTÁLNÍ ÚTOK

Lupiči v Británii přepadli válečného veterána, po brutálním útoku bojuje o život

NOVÉ

Témata: , ,

Britská nadace bojující proti zločinu vypsala odměnu 10 000 liber (téměř 300 000 Kč) za informace vedoucí k dopadení pachatelů mimořádně brutálního útoku na osmadevadesátiletého válečného veterána.

Seniora v pondělí přepadli v jeho domě na severu Londýna lupiči a vážně ho zranili, muž v nemocnici bojuje o život. Píše to britský tisk.

Policie již dříve uvedla, že je brutalitou tohoto útoku šokována. Syn oběti prohlásil, že nechápe, jak mohou pachatelé s něčím takovým žít. „Zpytujte své svědomí,“ vyzval je veřejně.

Zloději podle médií ukradli starší typ televize, který je možné získat z druhé ruky za pouhých 20 liber (600 Kč), a několik osobních věcí muže, který za druhé světové války sloužil v Itálii.

Čtěte dále: Důkazy v kauze Čapí hnízdo: Výpovědi svědků a Babišovo dohlížení na stavbu farmy

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení čtenáři,
internetový deník Echo24 se rozhodl změnit podobu čtenářských diskuzí pod texty, které na našich stránkách publikujeme. Diskuzí se nově mohou účastnit pouze ti čtenáři, kteří jsou přihlášení a kteří mají zaplacený nějaký typ předplatného. To si můžete pořídit již od 149 korun měsíčně zde.

K tomuto kroku jsme se rozhodli kvůli neúměrně velkému počtu diskutujících, kteří nerespektovali pravidla slušné diskuze, napadali ostatní diskutéry a podobně. Navíc používali i různé anonymizéry, které jim umožňovaly se do diskuze vrátit i poté, co jim redakce jejich účet zablokovala.

Kvůli malému počtu členů redakce nebylo v našich silách neustále procházet všechny diskuze a mazat urážlivé či jinak nevhodné příspěvky. Slušní diskutující jsou nadále na našich stránkách vítáni.