1 Záchrana dítěte

VIDEO: Policista zachránil pětileté dítě padající ze třetího patra

UVNITŘ VIDEO

Témata: , , ,

Tři policisté, kteří střežili banku v egyptském městě Asijút, zachránili pětileté dítě při pádu ze třetího patra. Egyptské ministerstvo vnitra ve čtvrtek zveřejnilo video, na němž je policejní zákrok zachycen.

Trojice policistů si z chodníku všimla dítěte balancujícího na balkóně ve třetím patře. Chtěli ho zachytit do koberce přehozeného přes mobilní zábrany na ulici, ale neměli čas se náležitě rozestavět.

Jeden z nich si stoupl pod padající dítě a chytil ho do rozevřené náruče. Dítěti se podle egyptských sdělovacích prostředků nic nestalo, zato policista, který s ním spadl na zem, utrpěl zranění a musel být ošetřen v nemocnici.

Čtěte také: Průlom v medicíně. První transexuální žena kojila dítě

Z nového čísla Mezi propagandou a skutečností. Ruský zbrojní průmysl: problémy s technikou nové generace

Echo týdne: Dodávky, školní obědy a ruský plyn ● Svět: V Paříži skončila evropská zelená revoluce ● Komentář: Časy se mění, Dostálová neodstoupí ● Historie: Kreslení hranice ● Umění a kritika: Srdce temnoty tohoto světa

Proč stejným faktům rozumíme jinak? Správňáci nesnášejí zneklidňující otázky
Kdo propadl špionomanii, je na cestě do pekla Nad zprávou BIS a prezidentovou reakcí na ni

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.