1 Záchrana dítěte

VIDEO: Policista zachránil pětileté dítě padající ze třetího patra

UVNITŘ VIDEO

Témata: , , ,

Tři policisté, kteří střežili banku v egyptském městě Asijút, zachránili pětileté dítě při pádu ze třetího patra. Egyptské ministerstvo vnitra ve čtvrtek zveřejnilo video, na němž je policejní zákrok zachycen.

Trojice policistů si z chodníku všimla dítěte balancujícího na balkóně ve třetím patře. Chtěli ho zachytit do koberce přehozeného přes mobilní zábrany na ulici, ale neměli čas se náležitě rozestavět.

Jeden z nich si stoupl pod padající dítě a chytil ho do rozevřené náruče. Dítěti se podle egyptských sdělovacích prostředků nic nestalo, zato policista, který s ním spadl na zem, utrpěl zranění a musel být ošetřen v nemocnici.

Čtěte také: Průlom v medicíně. První transexuální žena kojila dítě

Z nového čísla Piráti se chystají sestřelit ANO. Rozhovor s volebním lídrem Zdeňkem Hřibem

Echo týdne: Se sirotky máme zkušenosti ● Téma: Zhoršení naděje dožití ● Komentář: Urážka majestátu ● Svět: Bavorská zkouška ohněm ● Esej: Česká pšenice a čínská rýže

Klausovy semináře pod dohledem StB Jak se v 80. letech rodila nová ekonomická elita
Beznaděj hororu Děsivé dědictví a jiné hrůzy

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.