11 Předvolební billboardy

Volte ČSSD – odpady zdarma. Radek může volat Andrejovi. NEJ volební plakáty

, OBRAZEM

Témata: ,

Kampaň před říjnovými komunálními volbami se začíná rozjíždět naplno. Obce jsou takřka v obležení různých propagačních letáků či billboardů. Některé z nich vyvolávají ale úsměvy a jsou propírány na sociálních sítích.

V posledním týdnu zaujali na sociálních sítích čakovičtí lidovci, kteří s nadsázkou ke svým fotografiím napsali: „Líbí se vám piráti? VOLTE čakovické lidovce! Piráti na tento příspěvek následně zareagovali.

Ohlasy budí také kampaň sociálních demokratů v severních Čechách. Po internetu kolují fotografie billboardů libereckých sociálních demokratů, na kterých je napsáno: „Volte ČSSD – odpady zdarma“, zaujala také kampaň ústecké ČSSD, která je ve znamení sci-fi hrdinů.

Zajímavé slogany nabídla také kampaň ve druhém největším městě České republiky. Například komunistický kandidát na brněnského primátora slibuje nový zimní stadion, aby se v něm již v roce 2023 mohlo hrát mistrovství světa v ledním hokeji.

Na trumpovskou formu prezentace „Líšeň First“ vsadil kandidát na starostu městské části Brno-Líšeň Martin Příborský (ODS).

Na amerického prezidenta Donalda Trumpa se odkazuje i brněnský kandidát Slušných lidí na brněnského primátora, který slibuje „vrátit město zpět lidem“.

Řadu reakcí na sociálních sítích vyvolal i billboard kandidáta ANO na jihlavského hejtmana Radka Popelky. Andrej Babiš na něm prohlašuje: „Radek má číslo na můj mobil“.

Volby do obecních zastupitelstev a do třetiny Senátu se budou konat o víkendu 5. a 6. října.

Čtěte také: Primátor vyhlásil nulovou toleranci cizincům, Škoda Auto se ‚boleslaváctvím‘ cítí zneužita

RendererException: Unable to render template "/views/partials/components/jarvis/_tydenikinarticle.ftl". ,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.