7 královská svatba

FOTOGALERIE: Královská rodina zveřejnila oficiální svatební fotografie

, NOVÉ

Témata:

S rodinou i sami. Královská rodina zveřejnila první tři oficiální fotografie ze svatby Harryho a Meghan. Na jedné z nich je novomanželský pár obklopen svojí rodinou včetně královny či princů Charlese či Williama. Na další fotografii je princ Harry s Meghan vyfocen s družičkami a družby. Poslední fotografie je černobílá a je na ní jen manželský pár.

Britský princ Harry a americká herečka Meghan Markleová se dnes vzali na královském hradě Windsor. Během hodinu trvajícího obřadu je za přítomnosti 600 hostů z řad královské rodiny i celebrit oddal arcibiskup z Canterbury. Novomanželé budou mít titul vévoda a vévodkyně ze Sussexu.

Nevěsta na sobě měla bílé šaty s vlečkou od britské návrhářky Clare Waightové Kellerové, která loni začala pracoval pro módní značku Givenchy. Róba až do pasu lichotivě obepínala postavu, zatímco sukně s protaženou vlečkou splývala v měkkých křivkách díky spodničce z trojí vrstvy hedvábné organzy a tříčtvrteční rukávy dodaly nádech rafinované modernosti. To vše doplnila diamantová tiára vyrobená v roce 1932 pro královnu Marii a závoj zdobený ručně vyšívanými květinami typickými pro jednotlivé země britského Společenství. Prosté, elegantní a ohromující – takové jsou první komentáře módních expertů.

Harry má na sobě uniformu elitního jezdeckého regimentu označovaného jako Blues and Royals, který je součástí královské gardy.

Čtěte také: Hvězda královské svatby? Excentrický černošský biskup z USA

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.