1 Vražda dítěte

Ze smrti malého dítěte na Pardubicku policie obvinila jeho otce

, NOVÉ

Témata: , ,

Policie v Pardubicích obvinila čtyřicetiletého muže z vraždy jeho malého syna, která se stala v noci na pondělí. Příčinou smrti chlapce bylo bodné zranění, muž se k činu přiznal. Soud ve středu rozhodne o vazbě. Informovala o tom mluvčí krajské policie Markéta Janovská.

„Motiv jeho jednání je předmětem dalšího vyšetřování,“ uvedla Janovská.

Vražda se stala v noci na pondělí v Pardubicích. Policisté na místo vyjeli kolem 3:00. Původně byla do domu přivolána záchranka k dospělému muži. Zdravotníci na místě nalezli dítě v bezvědomí. Ani po téměř hodinové resuscitaci se nepodařilo obnovit srdeční činnost.

Podle informací ČTK zemřel sedmiletý chlapec, který chodil do první třídy. Policie kvůli věku oběti nechce k případu poskytovat podrobnosti.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: V Pardubici zemřelo násilnou smrtí dítě. Kriminalisté zadrželi jednoho muže

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.