1 Mistři zastavárny

Zemřel Richard Harrison, miliony lidí jej znaly jako Mistra zastavárny

, NOVÉ

Témata: ,

Ve věku 77 let zemřel americký podnikatel a jedna z hvězd pořadu Mistři zastavárny, Richard Benjamin Harrison. Oznámil to jeho syn Rick Harrison na sociálních sítích s tím, že otec podlehl v pondělí ráno následkům pokročilé fáze Parkinsonovy choroby, píše server CNN.

Richard Harrison založil v roce 1988 starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas, které provozoval se svými syny. Obchod se pak stal hlavním dějištěm pořadu Pawn Stars (česky Mistři zastavárny) na kanále History Channel.

Atypická reality show sledovala rodinný byznys Harrisonových a jejich vyjednávání s prodejci a popis a historii nejrůznějších předmětů, od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. První díl Mistrů zastavárny se odvysílal v roce 2009.

„Dnes jsem přišel o přítele, otce, učitele a mnohem více. Dnešní ráno prohrál svůj dlouhý boj s Parkinsonovou chorobou. Miluju tě, tati. Uvidíme se na druhé straně,“ napsal syn Rick Harrison na svůj instagramový profil. „Bude nám chybět jeho moudrost,“ napsali v tiskové zprávě zástupci History Channel a vyjádřil upřímnou soustrast pozůstalým.

Čtěte také: Leonardo jako archanděl Gabriel. Máme nejstarší da Vinciho obraz, tvrdí experti

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.