Zemřel Richard Harrison, miliony lidí jej znaly jako Mistra zastavárny

Mistři zastavárny

Zemřel Richard Harrison, miliony lidí jej znaly jako Mistra zastavárnyNOVÉ
Richard Benjamin Harrison v pořadu Mistři zastavárny Foto:

REPROFOTO: Youtube / Pawn Stars

1
Svět

vt Echo24

Ve věku 77 let zemřel americký podnikatel a jedna z hvězd pořadu Mistři zastavárny, Richard Benjamin Harrison. Oznámil to jeho syn Rick Harrison na sociálních sítích s tím, že otec podlehl v pondělí ráno následkům pokročilé fáze Parkinsonovy choroby, píše server CNN.

Richard Harrison založil v roce 1988 starožitnictví Gold & Silver Pawn Shop v Las Vegas, které provozoval se svými syny. Obchod se pak stal hlavním dějištěm pořadu Pawn Stars (česky Mistři zastavárny) na kanále History Channel.

Atypická reality show sledovala rodinný byznys Harrisonových a jejich vyjednávání s prodejci a popis a historii nejrůznějších předmětů, od kapesních hodinek přes auta a motorky, které se lidé snaží prodat nebo dát do zástavy. První díl Mistrů zastavárny se odvysílal v roce 2009.

„Dnes jsem přišel o přítele, otce, učitele a mnohem více. Dnešní ráno prohrál svůj dlouhý boj s Parkinsonovou chorobou. Miluju tě, tati. Uvidíme se na druhé straně,“ napsal syn Rick Harrison na svůj instagramový profil. „Bude nám chybět jeho moudrost,“ napsali v tiskové zprávě zástupci History Channel a vyjádřil upřímnou soustrast pozůstalým.

Čtěte také: Leonardo jako archanděl Gabriel. Máme nejstarší da Vinciho obraz, tvrdí experti

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.