1 Královský porod

Je to chlapec! Britská královská rodina má nového prince

, , NOVÉ

Témata: , , , ,

Britská královská rodina má nového člena. Manželka prince Harryho, vévodkyně Meghan, totiž v pondělí v ranních hodinách porodila chlapce. Ten je tak nyní v pořadí sedmým v pořadí co se týče následnictví britského trůnu. O narození a pohlaví dítěte informovala britská média. Princ a vévodkyně přes svůj účet na Instagramu informovali, že princ váží lehce přes 3 kilogramy.

Vévodkyně ze Sussexu začala nad ránem pociťovat porodní bolesti a její manžel byl od té chvíle po jejím boku, uvedl královský palác. Vévodkyně Meghan pak na svět dítě přivedla okolo půl 6 ráno britského času (06:30 SELČ).

„Je to kluk! Jejich královské výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou přešťastní, že mohou oznámit narození dítěte,“ znělo oficiální prohlášení královského páru. Pohlaví svého dítěte rodiče předem znát nechtěli, jeho jméno ihned oznámeno nebylo. Na oficiálním instagramovém účtu prince Harryho a vévodkyně Meghan manželský pár informoval, že chlapec váží 7 liber a 3 unce, což je necelých 3,3 kilogramů. Jak chlapec tak matka jsou v pořádku.

Bývalá herečka Meghan Markleová chtěla rodit doma, což jí však někteří lékaři nedoporučovali. Dítě se podle dřívějších informací královské rodiny mělo narodit na přelomu dubna a května.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Rekordní účet Harryho s Meghan sebral Instagram instruktorovi autoškoly

, ,