Hlasatelka rodila během živého vysílání své ranní show

Speciální vysílání

Hlasatelka rodila během živého vysílání své ranní showUVNITŘ VIDEO
Hlasatelka porodila během živého vysílání její ranní show Foto:

Foto: Instagram Cassiday Proctorové (radiocassiday)

1
Svět

nel

Přestože rodila císařským řezem, vysílala svoji ranní show v rádiu. Americká hlasatelka Cassiday Proctorová zážitek popisuje jako nádherný, protože mohla nejúžasnější den svého života prožít se svými posluchači. Ti v lednovém hlasování rozhodli o jménu dítěte, píše BBC.

Hlasatelka rádia The Arch v Saint Louis Cassiday Proctorová začala v pondělí v práci pociťovat zvýšené bolesti. Porod císařským řezem se nakonec naplánoval hned na úterý, dva týdny před původním termínem. Rádio se proto domluvilo s nemocnicí, aby se ranní show mohla vysílat přímo z porodního sálu.

„Bylo úžasné, že jsem se mohla s posluchači podělit o nejúžasnější den svého života,“ řekla čerstvá maminka. Porod v přímém přenosu byl podle ní jen rozšíření toho, co už dennodenně každé ráno při show dělá, když sdílí „všechny aspekty svého života“.

Posluchači rádia dokonce v lednovém hlasováním vybrali jméno dítěte – Jameson.

Little Jedi.

A post shared by Cassiday Proctor (@radiocassiday) on

Porod v přímém přenosu na internetu se měl původně uskutečnit před osmnácti lety i v České republice. Tereza Pergnerová ke svému porodu v roce 2000 „chtěla přizvat každého, kdo by se z jejího porodu radoval s ní“. Nakonec ale z přímého přenosu sešlo a Samuel Pergner se narodil jen před zraky lékařů.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Podnikatel má v péči 16 dětí, porodily mu je náhradní matky