Legendární moderátor David Letterman se vrací. Jeho prvním hostem bude Obama

Legendární moderátor David Letterman se vrací. Jeho prvním hostem bude ObamaVIDEO UVNITŘ
David Letterman Foto:

Foto: Shutterstock

Svět

Lettermanova nová show

tk Echo24

Slavný televizní moderátor David Letterman se po téměř třech letech vrací na televizní obrazovky s novou talk show. Sedmdesátiletý komik totiž v příštím týdnu na platformě Netflix rozjede nový krátký pořad, ve kterém bude zpovídat šest osobností, které on sám považuje za fascinující. Prvním hostem má být bývalý americký prezident Barack Obama. O nové show informuje například deník LA Times.

Lettermanův nový pořad pod názvem „Můj další host nepotřebuje představovat s Davidem Lettermanem (My next guest needs no introduction with David Letterman) bude obsahovat celkem šest epizod trvajících kolem jedné hodiny. První díl bude na Netflixu odvysílán již v pátek 12. ledna a další díl bude následovat po měsíci.

Prvním hostem show bude bývalý americký prezident Barack Obama, pro kterého tak půjde o první vystoupení v televizní talk show poté, co opustil Bílý dům. V Lettermanově dřívějším slavném pořadu „Noční show s Davidem Lettermanem“ se navíc Obama objevil v minulosti celkem osmkrát, čili se s moderátorem dobře zná.

Produkce pořadu dále uvedla, že dalšími hosty bude hollywoodská filmová hvězda George Clooney, pákistánská bojovnice za lidská práva a držitelka Nobelovy ceny míru Malála Júsufzajová, zpěvák a hudební producent Jay-Z, herečka Tina Fey a rozhlasový moderátor Howard Stern. Všichni byli Lettermanem vybráni díky tomu, že je legendární moderátor považuje za fascinující osobnosti.

Související články