1 Pití piva jako přivýdělek

Milovníci piva mají práci snů. Za ochutnávku jim ještě zaplatí

, , Nové

Témata: , ,

Popíjet dvě hodinky pivko a ještě si při tom přivydělat? V Austrálii realita. Tamní výzkumná firma Country Opinions hledá dobrovolníky, kteří by jí pomohli otestovat chuť a balení zatím nezveřejněné značky piva. Postačí, když to bude muž mezi 24 a 57 lety, který bydlí v queenslandském Townsville nebo Rockhamptonu. Za svůj „výkon“ si pak odnese odměnu ve výši 100 australských dolarů, tedy něco přes 1600 korun. 

Jedinečný test se uskuteční 1. dubna. Společnost upozorňuje, že zájemci nejdříve musí vyplnit dotazník, který sdílela na svém facebookovém profilu. I přes lákavou nabídku však odmítá prozradit, kdo z pivovarníků je jejím klientem. Nechala se jen slyšet, že „o pivu nic neví a že se to celé děje přes prostředníka,“ jak ji citoval britský Daily Mail.

„Nic se vám nesnažíme prodat, jen nás zajímá váš názor,“ píše ještě Country Opinions ve statusu. Zprvu vcelku nenápadný příspěvek nasbíral za několik hodin desítky komentářů, v nichž si lidé z nabídky dělají legraci a navzájem se označují, kdo že by se měl stát oním vyvoleným testerem.

Čtěte také: Skupinový sex ano, skupiny s průvodcem ne. Amsterdam omezí turisty ve čtvrti červených luceren

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Týdeník Echo

od 1099 Kč

Tištěný Týdeník Echo věnuje velkou pozornost politickým a společenským událostem, historii, literatuře, filmu a kultuře obecně.

Více info

EchoPrime

od 249 Kč

Vychutnejte si přístup k prémiovému obsahu určenému pouze předplatitelům, který nemá na českém internetu obdoby

Více info
, ,