1 Traumatický zážitek

Žena sjela s autem z útesu. Přežila týden jen díky hadici z chladiče

, AKTULIZOVÁNO

Témata: ,

Angela Hernandezová se snažila s autem vyhnout zvířeti, ale sjela z pobřežního útesu v Kalifornii. Týden o ní nikdo nevěděl, poranila si rameno a utrpěla otřes mozku. Náhodou ji objevili až turisté. Žena podle Reuters přežila díky tomu, že pila vodu z chladiče auta, jiné zdroje však uvádějí méně fantastickou variantu. Například CNN píše o tom, že žena použila hadici z chladiče, pomocí níž pila vodu z malého potůčku.

Třiadvacetiletá Angela Hernandezová z Portlandu v Oregonu byla na cestě za svoji sestrou Isabel do Lancasteru v Los Angeles 6. července. K sestře ale nedorazila, sjela z kalifornského pobřežního útesu. Šerif John Thornburg uvedl, že ji a její z části ponořený vůz Jeep Patriot SUV po týdnu, v pátek 13. července, objevili turisté.

Záchranářům se podařilo ženu dostat na útes a do helikoptéry, která ji převezla do nedaleké nemocnice. Utrpěla otřes mozku a poranění ramene. Vyšetřovatelům později řekla, že se snažila vyhnout zvířeti, ale zřítila se na silnici Nacimiento Fergusson Road.

Šerif John Thornburg dodal, že obvykle je smrtelný pád, nebo potom oceán. „Měla štěstí, že přežila obojí,“ řekl. Její sestra Isabel na Facebooku uvedla, že to pro Angelu byl velice traumatický zážitek a bude trvat dlouho, než se s ním vypořádá.

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Čtěte také: Íránská žena si na protest sundala šátek. Teď si za to má odpykat 20 let

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.