1 Zemřel český turista

Český turista zemřel v Egyptě na selhání srdce

, Nové

Témata: , ,

V egyptské Hurghadě zemřel v pátek český turista na selhání srdce. Devětatřicetiletý muž cestoval s manželkou a čtyřmi dětmi. Ve čtvrtek večer si muž a jeho šestiletý syn stěžovali na problémy s dýcháním, měli horečky, následně byli oba převezeni do nemocnice, kde muž zemřel na selhání srdce. Smrt potvrdilo ministerstvo zahraničí. „Muž zemřel v pátek ráno,“ uvedla pro Echo24.cz mluvčí ministerstva zahraničí Irena Valentová.

„Dotyčný si ve čtvrtek stěžoval na dýchací problémy a následně byl převezen do nemocnice, kde zemřel na selhání srdce,“ uvedla pro Echo24.cz Irena Valentová. Chlapec je v pořádku.

Ministerstvo zahraničí komunikuje s rodinou prostřednictvím ambasády v Káhiře. Rodina požádala o repatriaci. „K repatriaci by mělo na žádost rodiny dojít v následujících dnech,“ informovala mluvčí.

Čtěte více: Český turista přišel o život v horském masivu Mont Blanku

,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.