1 Agrese na place

Další problém Johnnyho Deppa. Premiéra nového filmu byla zrušena

NOVÉ

Témata: ,

Premiéra filmu City of Lies (Město lží), v němž se mají v hlavních rolích představit Johnny Depp a Forest Whitaker, byla měsíc před plánovaným zářijovým uvedením zrušena. Informoval o tom ve středu deník The Guardian.

Herec Depp byl již dříve obviněn, že při natáčení snímku verbálně i fyzicky napadl jednoho z členů štábu, který na něj následně podal žalobu. Depp se v posledních letech potýká s řadou problémů, včetně obvinění z finančních podvodů a z domácího násilí.

Ve filmu City of Lies, který natočil Brad Furman, hraje Depp detektiva, jenž se snaží objasnit vraždy dvou známých rapperů. Kriminální drama vychází ze skutečných událostí. Tupac Shakur a Notorious B.I.G., jedni z nejúspěšnějších rapperů dvacátého století, byli v letech 1996 a 1997 nezávisle na sobě zavražděni. Ani v jednom případě nebyli pachatelé odhaleni a obě události tak zůstaly nevyřešené.

Distributor snímku Global Road Entertainment v pondělí potvrdil, že film nebude uveden do amerických kin 7. září, jak bylo původně plánováno. Důvody ale nebyly zveřejněny a není ani známo, na jaké datum by mohla být premiéra odložena.

Čtěte také: Po #MeToo přichází v Německu #MeTwo. Po sexismu rasismus

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.