1

Malostranská výzva

Nejsme jen pro Pražany, drazí čtenáři,

s lítostí se musím přiznat, že nás nad vodou drží čtenáři v Praze, protože většinu Týdeníku Echo prodáme na pražském Hlavním nádraží, na letišti a v Dejvicích a v centru (děkujeme občanům Prahy 6 a Prahy 1 za velkou přízeň). Neutuchá ale naše naděje, že svobodná, nezávislá média, která se nebojí říkat nahlas svůj názor, chcete i jinde než v metropoli na Vltavě.

Ze 130 trafik, kde se nejvíce prodává Týdeník Echo - seznam prodejních míst naleznete zde - je jich 101 v Praze. Druhým městem, o které se opíráme, není Brno (to máme asi za trest), ale Olomouc.

Obracím se na Vás, na čtenáře Echo24, pokud nás rádi čtete, kupte si Týdeník Echo, je toho tam mnohem víc. Texty jsou sice delší, ale za těch 39 korun to opravdu stojí. Ideální samozřejmě je, kdybyste si pořídili předplatné. Týdeník Echo můžete mít v digitální podobě nebo na papíru.

Nemáme to jednoduché, protože se nebojíme říkat momentálně nepopulární názory a upozorňovat na nebezpečné jevy ve společnosti, ale nevzdáme se. Do řady bojácných a vyčkávajících se nikdy nepostavíme. My Obsah nešidíme. Spoléháme na Vás. 

/
vydavatel a šéfredaktor

Vystudoval literární vědu na FPF Slezské univerzity v Opavě a masovou komunikaci na FSV UK v Praze. Začínal v regionálním tisku jako kulturní redaktor, od začátku studií v Praze (1994) pracoval jako redaktor Lidových novin. Na jaře roku 1996 nastoupil jako politický reportér do televize Nova. Po dvou letech z televize odchází do vydavatelství Stratosféra, aby založil a vedl svůj první časopisecký projekt, titul Spy. Časopis, který byl koncipován jako politický tabloid, opouští po necelém roce. Pracuje opět pro televizi Nova a v polovině roku 1999 je jmenován ředitelem tisku a PR TV Nova. V červnu 2000 se stává šéfredaktorem časopisu Týden. Za jeho působení se zvedl prodaný náklad časopisu Týden trojnásobně (z 16 200 v roce 2000 na 57 800 v roce 2003), Týden získává ocenění Časopis roku. V roce 2002 zakládá časopis Instinkt a stává se mediálním ředitelem vydavatelství Mediacop. Časopis Instinkt po roce úspěšného vydávání získává ocenění Hvězda roku. Z vydavatelství Mediacop odchází v lednu 2009 do představenstva mediální skupiny MAFRA, kde byl tři roky zodpovědný internetové aktivity skupiny a deník Lidové noviny, jehož byl zároveň šéfredaktorem. V polovině listopadu 2013 z Mafry odchází. Počátkem roku 2014 zakládá vydavatelství Echo Media a.s., která vydává internetový deník Echo24.cz.

Názory Více

Online zprávy Více

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.