4

To nejlepší z Týdeníku Echo. Best of Echo 2016

Chcete mít výběr toho nejlepšího, co letos vyšlo v Týdeníku Echo? To vše najdete v Best of Echo 2016. Vychází v rozsahu 140 stran a zařadili jsme do něj texty, jež mají časový přesah a reflektují nejdůležitější události letošního roku. Best of Echo 2016 můžete mít na vaší adrese 16. prosince, a pokud si jej objednáte již nyní, získáte Best of Echo 2016 s 10% slevou jen za 89 korun.

Vybírali jsme z rozhovorů, reportáží, esejů i komentářů. Best of Echo 2016 může být užitečné především nepravidelným čtenářům, ale i těm, kteří si chtějí archivovat klíčové texty a chtějí je mít v ucelené podobě. Ve speciálu Best of Echo 2016 najdete mimo jiné tato témata: Donald Trump: Triumf arogance - je třeba mít z nového amerického prezidenta obavy? Temná minulost ČSSD. Nebezpečný sultán Erdogan. Babiš křičí chyťte zloděje. Komu pomůže Brexit - ztratí, nebo Češi získají odchodem Britů z Evropské unie? Ringhofferové, největší kapitalisté na území Čech a Moravy za monarchie - Proč slavnou rodinu téměř nikdo nezná. Anatomie syrské tragédie. Proč žijeme v civilizaci strachu. Muži začínají být ohroženým druhem. Za vším hledej Putina. A další texty.


Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.